Metly metlám! Psáno krví a sračkama, co život dal.

Methalllem k dobré náladě…tak trochu jinak

Zdar hajzli! Všichni víme, že metal je kurva vážná věc a nikdo si z něj srandu dělat nebude! Teda kromě nás metlošů samotných. Před nějakou dobou se zde objevil článek o různých druzích methalllu s názvem Situace. Však víte – ten s princeznou, drakem a spoustou šukání. Při čtení jsem si pochrochtával blahem a vzpomněl si na další methalllové srandičky, které mi na netu zkřížily cestu. A řekl jsem si: proč bych se o ně s váma nepodělil?

Tak vám přináším (malou) sbírku obrázků, textů a videí, u kterých se snad zasmějete. Zvažoval jsem, že bych některé věci přeložil z řeči anglické do řeči české, ale pak by to bylo pěkně na prd, takže jsem to zavrhl – pokud nerozumíte, požádejte o překlad rodiče…a nebo se sakra naučte anglicky!

A ještě jedna věc – pokud znáte další metahalllové srandičky – sem s nimi. Piště do komentů odkazy a vtipy. A pokud to bude stát za to, přihodím je do tédlencté sbírky.

Pokud jste třeba novopečený methalllový otec (nebo matka) a vaše methalllová ratolest se nedá uklidnit, třeba vás inspiruje následující video:

A pokud je vaše ratolest už o něco starší a prožíváte nudné sobotní odpoledne, následující video vám poradí jak kreativně využít volného času a navodit tu správnou black methalllovou atmosféru.

A u black metalu zůstaneme. Na necyklopedii se nachází poměrně zábavný článek o black methalllu a součástí je i návod, jak se stát správným black methalllistou. Vybrané rady zde, pro kompletní přehled (a celý článek) musíte na necyklopedii:

Jak být správným Black Metalistou???
1) Buď „vopravdovej.“
2) Nebuď gay.
3) Všichni, kdo nejsou „opravdoví“ jsou gayové.
4) Na koncertě se nebav. Stůj s rukama založenýma křížem a temným pohledem.
6) Piš do undergroundového, „opravdového“, obskurního necro-zinu. Pište jenom o „opravdových kapelách“ o kterých v životě neslyšeli ani „opravdoví“ metaláci.
7) Ujisti se, že vaše album se začne pořádně prodávat až tři roky po vydání. Je „kultovní.“
15) Na koncertě vyslovuj jména vašich písniček takovým hlasem, že nikdo, kdo nemá vaše „kultovní album“ nemůže rozumět.
20) Ujisti se, že přebal vašeho alba nikdy nebude víc jak tříbarevný – povolená je černá, šedá a červená.
27) Vaše hudba se nikdy nesmí vyvíjet. Trvej na tom, že musí znít stejně jako před devíti lety.
28) Všechna loga musí obsahovat nečitelný nápis a alespoň jeden obrácený kříž a/nebo pentagram. Toto pravidlo je neporušitelné.
29) Navrhni vaše komplexní logo černým fixem do sešitu z matematiky.
36) Pokud to jde, název vašeho alba by se měl skládat ze tří naprosto nesouvislých slov (viz Enthrone Darkness Triumphant, Spiritual Black Dimensions, Puritanical Euphoric Misanthropia, Godless Savage Garden)
38) Za účelem dokonalejší nesrozumitelnosti vašich textů pište texty v jazyce, kterýmu zpěvák ani trochu nerozumí (doporučujeme: norština, latina, orkština).
39) Neposlouchejte Cradle of Filth; nejsou „opravdoví“.

Tak teď víte jak na to, hlavně buďte opravdoví.
Po všech těch písmenkách zas nějaké video. Tentokráte se jedná o hudební klip úžasné české skupiny Trollech (žánr: tree-hugging black metal). Klip je samozřejmě taky úžasný a kdo ho ještě neviděl, bude jenom žasnout. Tak žasněte!

Taky se po shlédnutí cítíte tak blízko přírodě jako já? Taky cítíte ten vítr šumící v korunách a uvědomujete si jak krátkou existenci my zavšivení lidé vedeme? Naštěstí methalll je věčný a přečká v přírodě celá staletí. Právě proto musíme být šetrní a nerozhazovat kov jen tak po lese – musíme recyklovat!

Toť od mé maličkosti vše – zbytek je na vás! – Richaaarrrd

Reklamy

2 komentáře

  1. mynameisMokosh_motofoko

    Trollech jsou správně INSANE!!!

    Prosinec 11, 2013 (10:15 pm)

  2. Z.M.R.D.E.

    Immortal – Call of the Wintermoon… bez zvuku ještě lepší

    Květen 2, 2015 (9:53 pm)

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s