Metly metlám! Psáno krví a sračkama, co život dal.

Králové metalu – myslí to vážně?

A bohové stvořili heavy metal. Ze země šlehaly plameny, blesky bičovaly oblohu. Muzika navždy změnila svou podobu a z hlubin tohoto inferna se vynořili čtyři králové. Králové metalu. MANOWAR.


„Slipknot jednou prohlásili, že Manowar stojí za hovno. Od té doby musejí nosit masky.“

„Přemýšlejte o tom, co by vzniklo, kdyby se Manowar skřížili s Chuckem Norrisem…“

„Other bands play – MANOWAR KILL!“

Nedávno jsem na Yahoo! Answers nalezl následující otázku, která mě zarazila. Pro pohodlnost jsem vám ji volně přeložil do češtiny:

„Můj kámoš si myslí, že Manowar jsou k smíchu.
Snažím se mu vysvětlit, že Manowar jsou králové metalu a my, jejich věrná legie, se proháníme větrem v jejich stopách pod metalovou oblohou s meči v rukou. Ale moc tomu nevěří. Nedávno jsme je viděli naživo a byla to fantastická show. Jak ho mám přesvědčit, že Manowar jsou opravdu králové metalu?“

Jako nejlepší byla zvolena následující odpověď:

„K smíchu je tvůj kámoš.
Hoši z Manowar to myslí vážně a právě proto se jich tolik lidí bojí. Ohrožují totiž všechno, čemu lidé věří ve světě hudby. Ohrožuje to jejich představu, že hudba je jen pouhá zábava. Snaží se oklamat sami sebe. Namlouvají sí, že Manowar to předstírají jen z legrace. Když svalnatý muž oděný v kůži křičí „Smrt falešnému metalu!“ a myslí to vážně, spoustu lidí to zneklidňuje. Jenže to je právě to, co dělá Manowar tak opravdovými a co je dělá nejlepší skupinou vůbec.“

Může to skupina, která jednu dobu prodávala kondomy se svým logem (s názvem Warrior’s Shield a mottem Now you can not only say fuck The World, you can do it as well.) myslet vážně? Nestává se jejich maskulinní metalová masturbace pouhou pózou sama o sobě? Možná nám v řešení těchto otázek universa pomůže následující schéma:

Tak to vidíte, mí metalový válečníci. Manowar to prostě myslí vážně a hrajou jenom pravý metal. Nezbývá tedy, než dodat: HAIL AND KILL!

– Richaaarrrd

Zdroje (ať mě někdo právem neosočuje, že kradu): Cracked.com – Manowar, Yahoo! Answers

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s