Metly metlám! Psáno krví a sračkama, co život dal.

Cover týdne – Ten Masked Men, Powerglove

Tento týden bude rubrika Cover týdne poněkud netradiční. Zcela záměrně jsem si vybral metalové covery nemetalových songů – často vzbuzují údiv a pobavení a často jsou to covery songů, od kterých by nikdo metalovou verzi nečekal. Já vybral několik mých oblíbených.

Na pomyslnou první příčku stavím cover songu Blue od Eiffel 65. Všichni ho určitě znáte, netřeba moc představovat (pokud neznáte, klik sem). Tento hit tanečních parketů si na paškál vzala skupina Ten Masked Men, jejichž specializací jsou předělávky popových sraček na pořádný deathmetalový nářez. Banda maskovaných hudebních mstitelů pochází z Británie a působí už 15 let, za kterých stihli vydat tři alba. Mezi jejich další předělávky patří třeba Gangstas Paradise od Coolia, Beat It od Jacksona, nebo Oh baby baby od Britney.


Ke druhému songu: víte, co je nejvíc metalová věc pod sluncem? Pokémoni!! Cože? Říkáte, že pokémoni nejsou metal? No tak dobře… ale tahle předělávka od Powerglove metal je a má pořádný koule. A kdo říká že ne, ten se dívá na pokémony dodnes!!

A na závěr jsem si vybral takovou kuriozitku. Nejde ani tak o úžasný metalový zážitek či výborné technické provedení, jde hlavně o to, že je to prostě dobrá prdel. Znáte Vlastíka Plamínka? Pokud patříte mezi ty šťastné, kterým Vlastík pořádně rozhýbal bránice a postaral se o záchvaty smíchu, můžete si rovnou pustit následující song. Pro neznalce doporučuji pustit si nejprve nějaká videa s Vlastíkem. Třeba Štěně nebo Zebru.

Toť pro tento týden vše.

-Richaaarrrd

Reklamy

One response

  1. tak Zebra ruluje:)))

    Květen 4, 2011 (11:45 pm)

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s