Metly metlám! Psáno krví a sračkama, co život dal.

Cover týdne – Hammer Smashed Face, Demigod, Wait and Bleed

Dnešní cover je tak trochu naruby, převrácený, zvrácený a vyvržený. Většinou, když někdo vezme nemethalllovou skladbu a dá ji do slušivého oděvu z kůže, železa a krve, píseň dostane koule, říz a tvrdost. Vždyť předělávky songů z jiných žánrů jsou právě nejzajímavější. Tento týden to bude přesně naopak. Máme tady tři pecky předních black, death a nu (či kýho šlaka to, co Slipknot hrajou) kapel a jednoho losangelského rocekra, Andy Rehfeldta. Ten výše zmíněné skladby vzal, uřízl jim koule a předělal je do tzv. radio Disney verze. Je to nehorázná prdel a Andymu všechna čest, protože všechny nástroje jsou zahrány s naprostou precizností. Ideální způsob, jakým naučit vaše malé caparty poslouchat methalll. Pohádková melodie a čistý zpěv pěkně zaryjí do paměti texty o násilí a Satanovi :D.

První páni na holení jsou Cannibal Corpse a jejich Hammer Smashed Face. „Ohhh, sufeeerr… and then you dieee. Tortureee, tortureee… pulverizeeed.“

Druhými jsou polští antikristové Behemoth se skladbou Demigod. Pozorní posluchači můžou někde uprostřed songu zaslechnout hlášku „Hail Santa“.

Poslední budou Slipknot a Wait and Bleed.

Zájemci, projeďte si Andyho kanál na Youtube. Najdete tam fakt pecky. Jmenovitě např. Ace of Spades (Broadway musical), Smells Like Teen Spirit (Reggae edit), The Trooper (Bossa Nova version) a plno dalších, ještě zajímavějších věcí.

Autor: Nesthor

Reklamy

One response

  1. Pingback: Cover týdne – Ska covers « methalllblog

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s