Metly metlám! Psáno krví a sračkama, co život dal.

Cover(y) týdne: Meliško productions

Pokud vám něco říká jméno Ladislav Meliško (kromě nicku jednoho našeho narušeného autora), popř. termíny Cibula, marha, král Šumavy a podobně, následujících pár odkazů je právě pro vás. Pokud vám nic ze jmenovaného nedává smysl, pak je tenhle článek pro vás především. Sednout, číst, dohnat sakra!!

Meliško je slovenský zneuznaný národní umělec (<- perfektní stránka, doporučuju) žijící v Prievidzi v ústraní se svou ženou Máriou Kotlárovou alias Etelou. Anebo je to taky obyčejný zaplivaný ochlasta. Jisté je, že jej kdosi pravidelně přes světlík nahrává a jeho vyjebané ožralecké hlody publikuje na netu. Taky už Mistr stihl namluvit celá tři nebo čtyři alba (Cibula, Čižmy do blata,…) a spoustu singlů. Studium Mistrova života vám pár hodin zabere, ale objevíte nepoznané. A až budete myslet, že znáte všecko, můžete zase zavítat na tento článek a přehrát si níže uvedené remixy, abyste si zpestřili vám už dobře známé hlášky troškou metalového/disco/chillout/whatever nájebu. Začínáme mým favoritem:

Vyjebaný mozog!

———-

Tady splnil Ujo Cibula dávný sen SFU, exl flašku a skočil s nima do studia zapracovat na společném projektu. Bohužel kapela nestačila jeho chlastacímu tempu a tak stihl vzniknout jediný kus:

———-

A v nepozornosti totéž slíbil taky jakési Metallice, jenomže tentokrát si nestačil doplnit zásoby alpy, takže se muselo nahrávat za střízliva. Meliško tudíž nedorazil, ale nechal poslat samply. Aspoň to zní profi.

———-

A protože Mistr se nedokáže omezovat na jediný styl, zkusil si i zarapovat (a následně vyhnal všechny rappery z Previdzi hanbou).

———-

Richard Muller nakonec skončil s Ladislavem ve studiu taky. A jak to dopadlo?

———-

A protože během okamžiku ovládne cokoli, na co sáhne (bohužel se raději snaží vyvarovat doteku čehokoli kromě papučí, pivka, cibule a záchodové mísy), nakonec si Mistr střihl i techno remix sama sebe.

———-

Nakonec mírný chillout (po takové dávce umění to chce trochu zvolnit).

———-

Čeho se dočkáme příště, ptám se? Rap battle Chucka Norrise a Uja Cibuly? Kéž by.

Do té doby metálu zdar, hajzli a hajzlice.

Autor: Parxer

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s